2019 dövme modelleri erkek, dövme modelleri erkek 2019, 2019 dövme modelleri kadın, dövme modelleri kadın 2019, 2019 dövme modelleri bayan, dövme modelleri bayan 2019, bayan kol dövme modelleri 2019, dövme çeşitleri

Avustralya’da dehşet: Kalabalığın arasına dalıp bıçağını savurdu

Avustralya’nın Sydney kentinde, kalabalık bir caddede halkın arasına dalarak bir kişiyi bıçaklayan saldırgan, çevredekiler tarafından yakalanarak etkisiz hale getirildi. Polis, vatandaşların müdahalesi sonucu saldırganın daha fazla kişiyi yaralamasının engellediğini söyledi.Yaralanan kadının hastaneye kaldırıldığı ve durumunun stabil olduğu belirtiliyor.Saldırının nedeni hakkında bir açıklama yapılmadı. Bölgeyi güvenlik kordonuna alan Sydney Emniyeti’nden yapılan açıklamada ‘Tüm ihtimaller değerlendiriliyor’ dendi. SANDALYE VE SÜT KASASIYLA MÜDAHALESosyal medyada yayımlanan videolarda elindeki bıçakla bir arabanın üzerine çıkan ve ‘Vurun beni’ diye bağıran kişiye çevredekilerin bir sandalye ve süt kasasıyla müdahale ettiği görülüyor.Saldırgan polis gelene kadar kalabalık tarafından zapt ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayramın ikinci gününde de liderlerle bayram görüşmesi gerçekleştirdi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 dövme modelleri