2019 dövme modelleri erkek, dövme modelleri erkek 2019, 2019 dövme modelleri kadın, dövme modelleri kadın 2019, 2019 dövme modelleri bayan, dövme modelleri bayan 2019, bayan kol dövme modelleri 2019, dövme çeşitleri

Aykut Kocaman, ‘Galatasaray’ı Şampiyonluktan mı Ettiniz?’ Sorusuna Böyle Cevap Verdi!

Spor Toto Süper Ligin 30. haftasında konuk ettikleri Galatasaray ile golsüz berabere kaldıkları maç sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, güçlü bir takımdan alınan 1 puanın özgüveni yakalama için yardımcı olacağını umduğunu söyledi.

Uzun zamandır maç kazanamadıklarını anımsatan Kocaman, ‘Buna rağmen halen beşinci altıncılık pozisyonunu birkaç adım uzandığında, aşağıdaki grubunda birkaç adım uzağında dolaşıyoruz. Bunu çevirmek istiyorduk. Böyle bir dönemde bunu çevirmek için çok zorlu bir rakip var. Bunu yapabilecek durumda gözüküyorduk. Şampiyonluk için büyük avantaj sağlayabilecek rakibimizde bu duygu sporcular için en güçlü etkileşimi sağlayan duygulardan bir tanesi. Son derece kaliteli oyunculara sahip, dolayısıyla maç öncesi sıkıntılıydı. Haftaların getirdiği maç kazanamama özgüven kaybı çok net ortaya çıktı. Galatasaray maçı özgüveni yakalamamız için umarım yardımcı olmuştur. 2 haftadır bu gözüküyor takımımızda’ dedi.

’11 HAFTADIR KAZANAMADAN DEVAM ETMEK KOLAY DEĞİL’

Aykut Kocaman, ‘Anadolu’da bir takım 11 hafta kazanamaması hoca istifaya davet edilebilir ama size Konyaspor camiasının çok ciddi bir desteği var. Bu durum sizin motivasyonunuzu nasıl etkiliyor’ şeklindeki soruya, ‘Geldiğimiz yer 11 maç kazanamayan bir takım. Benim tahminim Konyaspor’u sevenler, izleyenler, bilenler bunu görüyorlar. 11 haftadır kazanamadan devam etmek çok kolay bir durum değil. Bu işin profesyonelleri bizler için, taraftarlar için yönetimler için. Ama öbür taraftan da bir şey olacak en sonunda’ cevabını verdi.

‘TAŞERONLUK YAPMIYORUZ

Galatasaray ile oynadıkları maç sonrası Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın açıklamaları hatırlatılarak, ‘Siz de Galatasaray’ı şampiyonluktan ettik diyor musunuz’ şeklindeki soruya Aykut Kocaman, ‘Burası Konyaspor. Taşeronluk yapmıyoruz kimsenin yoluna taş koymak değil işimiz’ cevabını verdi.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'yi Yasa Boğan Kazada Uyuya Kalan Sürücü Tutuklandı! başlıklı makalemizde Ac Sparta Prag, Alanya ve Alanyaspor hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 dövme modelleri