2019 dövme modelleri erkek, dövme modelleri erkek 2019, 2019 dövme modelleri kadın, dövme modelleri kadın 2019, 2019 dövme modelleri bayan, dövme modelleri bayan 2019, bayan kol dövme modelleri 2019, dövme çeşitleri

Benzin istasyonundaki patlama kamerada: 1 ölü, 6 yaralı

Rusya’ya bağlı İnguşetya’da bir benzin istasyonunda büyük bir patlama meydana geldi.Yaşanan patlama sırasında birçok kişi alevlerin arasında kaldı. Rusya’ya bağlı İnguşetya Özerk Cumhuriyeti’nin Sunja şehrinde gece saatlerinde doğru bir benzin istasyonunda bilinmeyen bir sebepten dolayı büyük bir patlama meydanda geldi. Yaşanan patlama sırasında önce akaryakıt patlamanın etkisiyle yayıldı ardından geniş bir alanda büyük bir alev topu oluştu. DEHŞETE DÜŞÜREN ANLAR KAMERADABu sırada benzin istasyonuna yakın noktalarda bulunanların görüntüleri dikkat çekti. Alevlerin kendilerineulaşmayacağını düşünen 2 kişi koşmak yerine sadece hızlı yürüdü. Bir süre sonra zeminden yayılan akaryakıt ve gazın kendilerine doğru geldiğini fark eden 2 kişi olay yerinden kaçmaya çalıştı. Neye uğradığını şaşıran 2 kişinin alevlerin ortasında kaldığı güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. 7 KİŞİ ALEVLERİN ARASINDA KALDIFelaketi andıran olayda toplam 7 kişi alevlerin arasında kaldı. İtfaiye ekiplerinin söndürdüğü yangın sırasında hastanelere kaldırılan kişilerden 1 kişi tedavisi sırasında öldü. Hastanede tedavi gören 6 kişiden 3’ünün sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Yaralıların tedavilerine devam edilirken, bölge savcılığı tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir önceki yazımız olan Savunma Sanayii Başkanlığı, F-35 krizinin ardından Su-35 almak için kurumlardan görüş istedi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 dövme modelleri