2019 dövme modelleri erkek, dövme modelleri erkek 2019, 2019 dövme modelleri kadın, dövme modelleri kadın 2019, 2019 dövme modelleri bayan, dövme modelleri bayan 2019, bayan kol dövme modelleri 2019, dövme çeşitleri

Beşiktaş’ın Kalecisi Karius’tan Şenol Güneş İçin Dikkat Çeken Sözler: Medyadan Önce Benimle Konuşmalıydı

Beşiktaş’ın Alman kalecisi Loris Karius, Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu. Kazandıkları için mutlu olduklarını belirten Karius, ”Kazanmak her zaman iyi. Gol yemeden kazanmak da. İlk yarıda iyi oynamadık ama ikinci yarıda iyiydik. Karşımızda çok iyi bir Göztepe vardı ve işimizi zorlaştırdı ama sonuçta kazandık.’ dedi.

‘ÖNCE BANA SÖYLEMESİNİ İSTERDİM’

Şenol Güneş’in açıklamalarına cevap veren Karius, ”İnsanların söylediklerini değiştirme şansınız yok. Tepkilere alışmak zorundasınız. Ben kendime bakıyorum, çalışmama bakıyorum. Hocamızın medyada konuşmaları oldu ve bu beni rahatsız etti. Önce bana söylemesini isterdim. Bu konuda insanları değiştirebilme şansım yok. Benim yapacağım şey işime odaklanıp gol yemeden devam etmek.” ifadelerini kullandı.

ŞENOL GÜNEŞ NE DEMİŞTİ?

Konyaspor maçının ardından Beşiktaş taraftarının ıslıkladığı Alman file bekçisinin takıma uyum sağlayamadığını dile getiren Güneş, ‘Tolga Zengin olsa hemen oynatırım. Çocuk yetenekli ama olmadı, tutmuyor şu ana kadar. Karius’un elektriği, heyecanı donuk’ demişti.

Karius’un uyum sorununda kendisinin de hatası olduğunu belirten Güneş, ‘Takıma ait olma konusunda eksikleri var. Benim de hatam vardır tabii. Bununla veya diğerleriyle sezonu kapatacağız. Bu oyuncular bizim oyuncumuz’ ifadelerini kullanmıştı.

Bir önceki yazımız olan Real Madrid Evinde Celta Vigo'yu Rahat Geçti başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 dövme modelleri