2019 dövme modelleri erkek, dövme modelleri erkek 2019, 2019 dövme modelleri kadın, dövme modelleri kadın 2019, 2019 dövme modelleri bayan, dövme modelleri bayan 2019, bayan kol dövme modelleri 2019, dövme çeşitleri

Boksör Serdar Beyhatun, Yılmaz Morgül’ün kendisine attığı mesajları ifşa etti

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan şarkıcı Yılmaz Morgül’ün Türkiye Kick Boks Şampiyonu Serdar Beyhatun’a attığı kalpli mesajlarla gündem oldu.MORGÜL’ÜN ATTIĞI MESAJLARI PAYLAŞTIMilli sporcu kendisine kalp gönderen Morgül’e şaşırdığını belli edince, Yılmaz Morgül, ‘Neden ben insan değil miyim etkilenemez miyim beğenemez miyim birini. Tamam bu suçsa seni beğenmek sana his olarak yakın bulmak özür dilerim. İlk kez birisine yazmak istemiştim bir daha yazmam çok üzüldüm’ şeklinde sitemde bulundu. Serdar Beyhatun, Yılmaz Morgül’ün mesajlarını Instagram hesabından ‘Bu ney şimdi’ notuyla paylaştı. Beyhatun’a mesaj atan hesabın gerçek olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

Bir önceki yazımız olan Polisler, Denizlispor Başkanı Ali Çetin'i dövüp kaburgasını kırdı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 dövme modelleri