2019 dövme modelleri erkek, dövme modelleri erkek 2019, 2019 dövme modelleri kadın, dövme modelleri kadın 2019, 2019 dövme modelleri bayan, dövme modelleri bayan 2019, bayan kol dövme modelleri 2019, dövme çeşitleri

İspanyol tenor Domingo’ya cinsel taciz suçlamasında bulunuldu

Dünyanın en ünlü tenorlarından İspanyol Placido Domingo, farklı milletten 9 kadın tarafından cinsel tacizle suçlandı.ABD merkezli haber ajansı Associated Press’in yayınladığı röportajlarda, 8 opera sanatçısı ve 1 balerin, tenor Placido Domingo tarafından cinsel tacize uğradıklarını iddia etti. İspanyol tenorun kariyerinin başlangıcına denk gelen 1980’li ve 1990’lı yıllarda olduğu ileri sürülen cinsel taciz olaylarıyla ilgili konuşan 9 kadın, Domingo’nun özel toplantılarda ya da iş görüşmelerinde sürekli kendilerine el temasında bulunduğunu söyledi.KARİYER İÇİN TACİZE GÖZ YUMDULARKariyerlerinde ilerlemek için Domingo ile birlikte olmaları gerektiğinin söylendiğini savunan kadınlardan bazıları, aksi takdirde profesyonel olarak engellendiklerini ileri sürdü. Kadınlardan üçü, iş yemeğinde ya da otel odasında İspanyol tenorun kendilerini öptüğünü anlattı ve ‘İş yemeği sırasında birinin sürekli elinizi tutması ya da elini dizinize koyması garip bir şey. Domingo, her seferinde bir şekilde dokunur ya da öperdi.’ ifadelerini kullandı. Domingo, 2007 yılında hayatını kaybeden Pavarotti ve Jose Carreras ile sık sık konser veriyordu. TENÖR DOMİNGO, SUÇLAMALARI YORUMLADIDiğer yandan iddialara ilişkin AP’ye bir açıklama gönderen İspanyol tenor Placido Domingo, kendisiyle ilgili suçlamaların ‘net ve belirgin’ olmadığını belirtti. Kadın erkek ilişkilerinin günümüze göre geçmişte çok farklı olduğunu dile getiren Domingo, ‘Bugün kendimizi ölçtüğümüz ve ölçmemiz gereken değerler geçmişten çok farklı.’ açıklamasında bulundu.Bu zamana kadar birlikte olduğu kadınlarla iyi ilişkiler içinde olduğunu aktaran İspanyol tenor, ‘Beni tanıyanlar ya da benimle çalışanlar, kimseyi utandırmayacağımı ya da zarar vermeyeceğimi iyi bilir.’ dedi.Uluslararası alanda çok sayıda ödül sahibi olan ve klasik müzik dünyasının en güçlü seslerinden biri olarak gösterilen 78 yaşındaki Placido Domingo, 50 yılı bulan kariyerinde 150’den fazla opera eserinde rol alıp 4 binden fazla kez sahneye çıktı.Domingo, mevcut durumda Kaliforniya’daki Los Angeles Operası’nın direktörlüğünü yürütüyor.

Bir önceki yazımız olan Irkçı Alman, Berlin'de iki kadına Türkçe konuştukları için saldırdı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 dövme modelleri