2019 dövme modelleri erkek, dövme modelleri erkek 2019, 2019 dövme modelleri kadın, dövme modelleri kadın 2019, 2019 dövme modelleri bayan, dövme modelleri bayan 2019, bayan kol dövme modelleri 2019, dövme çeşitleri

Ricardo Quaresma’dan Beşiktaşlı Taraftarları Kızdıracak Porto Sözleri!

Milli arayı ülkesi Portekiz’e gitmekle değerlendiren Beşiktaş’ın yıldız oyuncularından Ricardo Quaresma, katıldığı bir televizyon programında flaş sözler kullandı. Portekiz’e dönmesi ve eski takımı Porto hakkında konuşan Quaresma, ”Porto benim büyük aşkım. Kalbimdeki yeri başkadır. Çok farklı bir kulüp ve başkanları en iyisi. Bayadır Portekiz’e gelmiyordum. İlk işim kızım Ariana’yı görmek oldu.” sözlerini kullandı.

”İNSANLAR QUARESMA’YI YANLIŞ TANIYOR”

Öte yandan Quaresma’nın eşi Daphny, yıldız futbolcuyu değerlendirirken ”Birçok kişi Ricardo hakkında evde de agresif mi diyor. İnsanlar onu yanlış tanıyor. İyi bir baba ve harika bir eş.” derken Quaresma da eşi için ”O fantastik bir kadın. Eğer savaşa gidiyorsak o da her zaman benimledir. Bir eş olmasının yanında benim için bir dost.” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Sezon Sonunda Sözleşmesi Sona Erecek Olan Martin Linnes'ten Beşiktaş Açıklaması başlıklı makalemizde Beşiktaş, Cimbom ve G.Saray hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 dövme modelleri